Terapia dla małżeństw

Niewątpliwie taka asystent w wielu sytuacjach jest bez ogródek nieoceniona a na bodaj pomoże nam nie ale wręcz wyegzekwować od partnera zmianę w zachowaniu, ale również dopuści na osiągniecie niezbędnego porozumienia. Musimy pamiętać o tym, jakie owo jest ważne.

Często taka terapia małżeńska jest ostatnią deską ratunku dwóch osób, jakie w nim tkwią. Musimy przestać się usprawiedliwiać przed sobą, a dopiero potem nawiązać skutecznie czynić. Bywają małżeństwa, jakich nie da się odratować, ale głównie dlatego, że obie strony trwają w konflikcie. Bywa też tak, że dwie osoby nie odzywają się do siebie ano przez długi chronos.

Nie powinno nic ważniejsze aniżeli nasza wspólna kuracja małżeńska. Podczas terapii będziemy mogli otwarcie porozmawiać a objaśnić se wszystko, co nas boli.

Strzeżmy swojego małżeństwa przed rutyną. Pamiętajmy o tym, że w małżeństwie również należy się wzajemnie zaskakiwać, aby nie wdarła się do niego rutyna, która mogłaby mu zaszkodzić. Musimy zacząć drobnych prezentów bez okazji i dopełniać na cudnych niespodziankach.

Nie bierzmy na asystent zbyt dużo obowiązków, którym nie będziemy potrafili dać radę czemuś. Istotny jest też chronos, jaki dedykujemy naszemu ukochanemu albo naszej ukochanej.

14.02.2017. 00:31